Aktualności

Glukuś poznaje zwierzęta

19 maj 2023

Glukuś poznaje zwierzęta

W kwietniu dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola brały udział w projekcie przyrodniczym "Glukuś poznaje zwierzęta". Przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę o nowe informacje dotyczące różnych gatunków zwierząt, poznały miejsca ich występowania, środowisko życia.
Czytaj więcej
Konkurs

12 maj 2023

Konkurs "Pola nadziei"

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w całorocznym międzygrupowym konkursie na założenie i pielęgnację działki kwiatowej ,, Pola nadziei " Celem tego konkursu było kształtowanie u dzieci nawyku pielęgnowania roślin, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz uzmysłowienie dzieciom cykliczności zmian zachodzących w przyrodzie. Projekt skierowany był do dzieci wszystkich grup. Przedszkolaki we wrześniu z pomocą nauczycieli posadziły na swoich działkach cebulki żonkili. Dbały o nie pieliły, podlewały, a w efekcie końcowym żonkile rozkwitły i zachwycały swoim pięknem.                                
Czytaj więcej
Maj w Glukusiach

10 maj 2023

Maj w Glukusiach

Czytaj więcej
Wolne

28 kwiecień 2023

Wolne

Czytaj więcej
Pożeracze zakrętek

26 kwiecień 2023

Pożeracze zakrętek

W ramach realizowanego projektu "Glukuś zdobywa sprawności" każda z grup podjęła ekowyzwanie. Polegało ono na wykonaniu ,, Pożeracza zakrętek”. Nasze kolorowe stworki zostały umieszczone na skrzyni w korytarzu przedszkola i zachęcają do zbierania zakrętek. Mamy nadzieję, że przedszkolaki codziennie będą karmić naszego ,,Pożeracza" zakrętkami i jego brzuszek szybo się nimi zapełni.
Czytaj więcej
Konkurs

21 kwiecień 2023

Konkurs "Wiosenny kapelusz"

Czytaj więcej