Aktualności

Wydarzenia w lipcu

1 lipiec 2019

Wydarzenia w lipcu

Czytaj więcej
Wycieczka do Straży Pożarnej

28 czerwiec 2019

Wycieczka do Straży Pożarnej

Dnia 25 czerwca trzy grupy „Żabki”, „Sówki” oraz „Biedronki” wybrały się z wizytą do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej na osiedlu Zgody 18 w Krakowie.
Czytaj więcej
Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 oraz Dzień Mamy i Taty

24 czerwiec 2019

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 oraz Dzień Mamy i Taty

19 czerwca 2019r. był dniem szczególnym, gdyż odbyły się w przedszkolu dwie uroczystości a mianowicie spóźniony Dzień Mamy i wcześniejszy o cztery dni Dzień Taty oraz Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019. Dzieci z każdej grupy podziękowały swoim rodzicom wierszem, piosenką i tańcem za troskę, opiekę i za ogrom świadczonej każdego dnia miłości. Najstarsza grupa „Zajączki” zaprezentowała przedstawienie „Śpiąca  Królewna”. Wszystkie dzieci  za piękne występy otrzymały od licznie zgromadzonej widowni gromkie brawa. W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor dokonała krótkiego podsumowania całorocznej  pracy, podziękowała dzieciom za aktywność, zaangażowanie, chęć udziału w różnych przedszkolnych przedsięwzięciach oraz za szczerą, dziecięcą radość, którą wnoszą do tego miejsca. Podziękowania otrzymali też nauczyciele za całoroczny trud, poświęcenie, otwartość i odpowiedzialność oraz rodzice za wspieranie swoich pociech i wspieranie działań przedszkola. Właścicielom przedszkola Pani Dyrektor podziękowała za dbałość o to, aby wszystkim dzieciom było w przedszkolu miło, przyjemnie  i bezpiecznie. Dzieci wyjeżdżające na wakacje otrzymały życzenia udanego, pełnego słońca odpoczynku. Dzieciom, które opuszczają przedszkole Pani Dyrektor życzyła wszelkiej pomyślności  w innych przedszkolach lub szkołach. Grupa sześciolatków została pożegnana przez młodszych o rok kolegów i koleżanki specjalnie przygotowanym programem artystycznym i prezentami. Wszystkie dzieci z przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy a sześciolatki dodatkowo otrzymały na pożegnanie również piękne książeczki ufundowane przez Radę Rodziców. W nostalgiczny i wzruszający  nastrój wprowadziła wszystkich zebranych na uroczystości pożegnalna piosenka sześciolatków. Piosenka traktowała o tym, że jeszcze nie chcą odchodzić z przedszkola, że jest im tu dobrze i chciałyby zatrzymać czas………. .
Czytaj więcej
Przedstawienie

19 czerwiec 2019

Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

„Czerwony Kapturek” to jedna z klasycznych bajek Charles’a Perrault’a, która na stałe gości w wyobraźni dziecka. Aktorzy w bardzo ciekawy sposób pokazali historię dziewczynki, która wędrowała przez las z koszykiem pełnym lekarstw i smakołyków dla swojej chorej babci. Wyprawa ta stała się okazją do przybliżenia młodym widzom piękna przyrody. Niestety czerwony Kapturek zapomina jak powinien zachowywać się w lesie. Głośno śpiewa, zbacza ze ścieżki i rozrzuca śmieci. Na szczęście po rozmowie z Leśniczym uświadamia sobie swoje złe zachowanie i przyrzeka poprawę. Wraz ze wszystkimi dziećmi uczy się segregacji śmieci.
Czytaj więcej
II edycja akcji „Rośliny za PET-Y”

14 czerwiec 2019

II edycja akcji „Rośliny za PET-Y”

Nasza placówka zebrała 4131 butelek. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w akcję otrzymaliśmy 200 sadzonek. Odebraliśmy je 7 cz
Czytaj więcej
Spektakl

10 czerwiec 2019

Spektakl "Kot w butach" w Teatrze Ludowym

Dnia 04 czerwca 2019r.grupy „Biedronki” i „Zajączki” oglądały spektakl teatralny „Kot w butach”, który o
Czytaj więcej